Częstochowa, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca ds. Finansów

Częstochowa

Miejsce pracy: Częstochowa i okolice
Region: śląskie

Opis stanowiska:
&#8226; Aktywne pozyskiwanie klienta po odpowiednim przeszkoleniu w tym kierunku
&#8226; Sprzedaż produktów firmy
&#8226; Opieka posprzedażowa

Wymagania:
&#8226; Minimum wykształcenie średnie
&#8226; Wysoka kultura osobista
&#8226; Umiejętności sprzedażowe
&#8226; Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:
&#8226; Rzetelne szkolenia produktowo- wdrożeniowe
&#8226; Narzędzia niezbędne do pracy (komputer, telefon)
&#8226; Przejrzystą ścieżka kariery
&#8226; Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (Cv oraz listu motywacyjnego) na adres: biznes110 @ w p . p l

Cv bez zamieszczonej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883". nie będą brane pod uwagę.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 05 Luty, 2011  11:12

Identyfikator: 272738

Wyświetleń: 2642