Częstochowa, Śląskie

zmień miasto

Międzynarodowa firma zatrudni szefa kuchni

Toruń- Ostaszewo

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Międzynarodowa firma zatrudni osobę na stanowisko:
Szef kuchni
Nr.ref/SZEF /TORUŃ/01
Opis stanowiska:
 Organizowanie i koordynowanie, we współpracy z kierownikiem restauracji, pracy pracowników kuchni celem zapewnienienia ciągłości produkcji, standardów jakości i przestrzeganiu procedur firmowych
 Zaopatrywanie restauracji w towar Zapewnianie optymalnego kosztu surowca
 Opracowywanie menu restauracji oraz tworzenie, proponowanie i wprowadzanie nowych procedur
 Rozliczanie produkcji
 Szkolenie zespołu
Wymagania:
 Kilkuletnie doświadczenie zawodowe jako Szef Kuchni/Kucharz
 Wykształcenie średnie lub zawodowe gastronomiczne
 Umiejętność organizowania pracy własnej i zespołu,
 Nastawienie na satysfakcję klienta i rozumienie jego potrzeb
 Umiejętność przekazywania wiedzy i szkolenia zespołu
 Samodzielność w działaniu
 Elastyczność i dobra organizacja pracy
 Pozytywna postawa
 Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Oferujemy:
 Możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego
 Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
 Praca na pełen etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczeniem odpowiedniego numeru referencyjnego
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 31 Pazdziernik, 2013  10:50

Identyfikator: 484699

Wyświetleń: 4110