Częstochowa, Śląskie

zmień miasto

Zatrudnimy Kelnerki

Białystok

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Klub Cocomo w Białymstoku zatrudni Kobiety w wieku min. 22 lata na stanowisko KELNERKI.

Zakres obowiązków: przyjmowanie i realizowanie zamówień oraz dbanie o czystość na sali podczas otwarcia klubu

Wymagania: dyspozycyjność (praca w godz. nocnych, 4-5 dni w tyg),komunikatywność, zaradność, odpowiedzialność, uśmiech i pozytywne nastawienie, mile widziane doświadczenie - jednak nie wymagane

Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia, umowę zlecenie + składki, zadowalające wynagrodzenie (stałka + prowizja + napiwki)

Rozpatrujemy CV wyłącznie ze zdjęciem i tytułem e-maila: kelnerka

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 06 Marzec, 2014  11:05

Identyfikator: 499067

Wyświetleń: 4374