Częstochowa, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler Jakości - Niemcy

Niemcy

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Twoje obowiązki:
&#8226; Proste prace związane z pomiarem rezystancji &#8211; podpinanie okablowania z baterii elektrycznych do urządzenia mierzącego oraz odczyt wyniku na komputerze,
&#8226; Selekcja komponentów na podstawie odczytanych wyników,
&#8226; Raportowanie odczytów,
&#8226; Wizualna kontrola jakości komponentów oraz baterii elektrycznych,
&#8226; Przenoszenie, przepakowywanie samochodowych baterii elektrycznych.
Oferujemy Ci:
&#8226; Stawka podstawowa: 11,69&#8364; brutto/h,
&#8226; Bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,
&#8226; Zwrot kosztów dojazdu: 0,15&#8364;/km (w przypadku przyjazdu własnym samochodem) lub zwrot za bilet (w przypadku przyjazdu busem/autokarem),
&#8226; Współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie (pełne składki do ZUS),
&#8226; Dodatek +1,50&#8364; brutto/h za znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym,
&#8226; Dodatek +25% za godziny nocne,
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego &#8211; nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy,
&#8226; Wsparcie i opiekę polskojęzycznego Koordynatora/Team Leadera &#8211; nie wymagamy znajomości języków obcych,
&#8226; Bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,
&#8226; Pokrywamy wszystkie koszty związane z aktualnymi obostrzeniami (opłacamy testy COVID!),
&#8226; Oferujemy możliwość wypłacenia zaliczki (za przepracowane godziny od 1 do 15 grudnia wypłacamy 75% zarobionej kwoty jeszcze przed świętami! Wypłata zaliczek za ten okres nastąpi do 20 grudnia).
Nasze wymagania:
&#8226; Dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
&#8226; Gotowość do pracy III-zmianowej.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Listopad, 2021  12:14

Identyfikator: 710206

Wyświetleń: 2016