Częstochowa, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Fhu

Gdańsk

Ogólnopolska firma handlowo-usługowa wyróżniająca się dynamicznym rozwojem, m.in. z oddziałem w Gdańsku zatrudni 6 osób na stanowiska : reprezentant firmy, asystent w biurze handlowym, konsultant ds.klienta.

Zakres obowiązków:
reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku
aktywne pozyskiwanie klienta
obsługa klienta według standardów firmy

Nasze oczekiwania:
wykształcenie min. średnie
mile widziane doświadczenie
wiek do 30 r.ż.
dyspozycyjność czasowa
entuzjazm, kreatywność, komunikatywność i zaangażowanie

Oferujemy:
możliwość samorealizacji w młodym zespole
szkolenia oraz możliwość awansu
niezbędne narzędzia pracy
przyjazna atmosfera pracy

PRACA OD ZARAZ &#8211; NA STAŁE!!
Kontakt w dniu 3.01.2011 pod nr tel. 228630183, natomiast od dnia 4.01.2011 pod nr tel. 535979777.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 03 Styczen, 2011  14:14

Identyfikator: 260072

Wyświetleń: 6477